Mieszkania w Smolcu

Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych, bardziej strategicznych decyzji, jakie są podejmowane przez ludzi. Wymaga na pewno bardzo szczegółowej analizy, bardzo głębokich przemyśleń. Zakup mieszkania to szereg decyzji, aczkolwiek wiele osób mimo wszystko nie dokonuje takich wyborów, z których potem jest w pełni zadowolonych. Jako HLM Deweloper, stykamy się z wieloma klientami, z wieloma wyborami, z wieloma dylematami klientów. Chcąc wyjść im na przeciw, stworzyliśmy inwestycję mieszkaniową o nazwie Przyjazny Smolec.

Nasze domy szeregowe położone w podwrocławskim Smolcu, to inwestycja, która cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Wpływ na to na pewno ma funkcjonalność budynków jak również i okolica, w której są one wybudowane. Poszczególne mieszkania, które znajdują się w naszej propozycji są zróżnicowane pod względem wielkości, zajmowanej powierzchni jak i pod względem cenowym. Proponujemy mieszkania o wielkości od 35 do 96 metrów kwadratowych. Tym samym rozpiętość lokalowa jest bardzo duża.

Smolec szeregówki

Inwestycja, którą proponujemy naszym klientom to mieszkania zróżnicowane pod względem układu oraz wielkości. Ponadto należy tutaj zwrócić uwagę na ich zróżnicowanie skupiające się na trzech możliwościach.

Mowa jest mianowicie o:

  • mieszkaniach położonych na parterze mających dostęp do własnego ogródka
  • mieszkaniach położonych na pierwszym piętrze mających dostęp do własnego balkonu
  • mieszkaniach położonych na drugim piętrze, które mają formę dwupoziomową

Nasze szeregówki Smolec to obiekty o zróżnicowanej powierzchni oraz formie, aczkolwiek ich mianownikiem wspólnym jest to, że każdy z lokali jest bardzo funkcjonalny. Poza tym również mowa jest tutaj o doskonałej lokalizacji owej inwestycji, czego nie można tutaj pominąć.

Lokalizacja inwestycji

Kwestia związana z lokalizacją naszej inwestycji jest kluczowa. Mieszkania Wrocław mają tę zaletę, że są zlokalizowane w centrum miasta lub w jego pobliżu. Jednakże bliskość centrum dużego miasta to także większy ruch i zgiełk. Jeśli więc ktoś oczekuje pełni spokoju, ciszy i bliskości natury, to nasza oferta związana z mieszkaniami w Smolcu jest idealna. Bliskość do terenów zielonych, lasów, a zarazem także bliskość terenów rekreacyjnych daje możliwość pełnego odpoczynku, wyciszenia się. To jednakże nie wszystko. Do Wrocławia mamy stąd zaledwie około jednego kilometra. Tym samym dojazd do miasta, do pracy czy też w jakimkolwiek innym celu, nie zajmuje zbyt wiele czasu. Poza tym również istotnym elementem staje się bardzo dobre skomunikowanie z drogami wylotowymi. Do autostrady A4 mamy bowiem zaledwie około 3 kilometrów. Nie można pominąć także faktu bliskości do Wrocław Fashion Outlet, gdzie można dokonać wielu praktycznych zakupów. Jeśli więc chodzi o mieszkania Wrocław mieszkania Smolec mają zasadniczą nad nimi przewagę. W dobie, gdy mamy do czynienia z powszechnym zabieganiem i stresem, zamieszkanie w spokojnej, cichej okolicy staje się elementem mogącym zaważyć na zdrowiu i zdrowym podejściu do rzeczywistości.

Udzielamy pomocy

Nasza inwestycja cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Wiele z proponowanych lokali mieszkaniowych jest już zakupionych. Wiele z nich zostało już zarezerwowanych, aczkolwiek do dyspozycji klientów nadal pozostaje wiele różnych, ciekawych propozycji. Tym samym warto jest bliżej się zainteresować tą propozycją. Istotnym elementem jest to, że nie tylko proponujemy naszym klientom zakup mieszkania, ale jednocześnie też udzielamy im pomocy na szeroką skalę. Dzięki temu, że klienci mogą skorzystać z pomocy profesjonalnego architekta, wykończenie mieszkania, rozkład pomieszczeń, będzie odzwierciedlał ich faktyczne potrzeby oraz oczekiwania. Poza pomocą architekta, nie możemy nie wskazać na takie element, jakim jest pomoc profesjonalnego doradcy kredytowego.

Wiadomo jest, że zakup mieszkania zasadniczo wiąże się właśnie z koniecznością zaciągnięcia określonej wysokości kredytu hipotecznego. W tym względzie nie jest łatwo samemu wybrać to, co jest faktycznie najlepsze. Biorąc pod uwagę ten fakt, staramy się naszym klientom zapewnić najlepsze doradztwo, najlepszą opiekę i najlepsze warunki do zakupu wymarzonego lokalu mieszkaniowego.

Przyjazny Smolec to jedna z ciekawszych inwestycji na rynku nieruchomości. Nie twierdzimy tak wyłącznie z uwagi na to, że jest to proponowana przez nas inwestycja. Popularność owej inwestycji jest najlepszym dowodem na to, że jest ona odzwierciedleniem tego, czego oczekuje klient na współczesnym rynku nieruchomości.


Materiał zewnętrzny – autor: redakcja HLM Deweloper

Leave a Comment