Lazurowa168 – wkrótce oddanie nowego budynku na warszawskim Bemowie

Lazurowa168 to elegancki, sześciopiętrowy budynek zlokalizowany w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy – Bemowie. Dojście na przystanek autobusowy (linie 122, 149, 154 i N45) zajmuje zaledwie minutę, niedaleko znajduje się również przystanek tramwajowy.

W budynku ulokowane są mieszkania jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Rozkład każdego z nich pozwala na funkcjonalne umeblowanie oraz optymalne wykorzystanie powierzchni. Dzięki temu można dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb. W budynku znajdują się trzyszybowe okna, zapewniające ciszę oraz bardzo dobrą izolację termiczną. Duże rozmiary okien zapewniają bardzo dobre oświetlenie mieszkań, dzięki czemu jest w nich w ciągu dnia naprawdę jasno i słonecznie.

 Okolica

Mieszkańcy nieruchomości mogą na co dzień korzystać z miejsc znajdujących się na podziemnym parkingu, goście z kolei mogą użytkować cztery naziemne miejsca postojowe. W pobliżu powstającej stacji metra (zaledwie 300 m od budynku) zostanie zbudowany także parking „Parkuj + Jedź”, idealne rozwiązanie w przypadku nagłych odwiedzin zmotoryzowanej rodziny lub znajomych.

Warszawa Bemowo to nie tylko świetnie skomunikowana, ale również jedna z najbardziej zielonych i ekologicznych dzielnic Warszawy.  Nie ma tu zakładów przemysłowych, znajduje się natomiast mnóstwo terenów zielonych (m.in. Park Leśny Bemowo), a co za tym idzie, można w każdej chwili iść na spacer i odprężyć się na łonie natury. Na ogrodzonym terenie przy budynku znajduje się również plac zabaw, gdzie dzieci mogą bezpiecznie się bawić, pozwalając rodzinom chwilkę odetchnąć.

Dużym atutem nieruchomości jest dobrze rozwinięta okoliczna infrastruktura. O ile w bezpośrednim sąsiedztwie nie ma punktów usługowych i związanego z nimi zgiełku, to już kilkaset metrów od inwestycji znajdują się liczne przedszkola, przychodnie, szkoły, restauracje, jak również centra handlowe.

Mieszkania pod wynajem

Lazurowa168 to świetna okazja dla klientów inwestycyjnych. W okolicy znajduje się Wojskowa Akademia Techniczna, więc sporo studentów szuka w okolicy mieszkania na wynajem. Dodatkowo – w niedalekiej przyszłości – powstanie tu II linia metra, co oznacza, że już niedługo właściciele mieszkań będą mogli pobierać od najemców wyższy czynsz, a same mieszkania będą cieszyć się większym zainteresowaniem. Dużym atutem nieruchomości jest także własność gruntu: dzięki temu nie ponosi się co roku żadnych dodatkowych kosztów jakie związane są np. z użytkowaniem wieczystym.

 Opłaty

Interesująca dla wielu okaże się na pewno również możliwość zarezerwowania mieszkania na czas załatwiana formalności kredytowych i niska kwota za jego rezerwację. W przypadku ustalania harmonogramu wpłat, zapewniamy wysoką „elastyczność” dewelopera. Oferujemy kompleksową obsługę: doradzamy klientom podczas całej transakcji oraz – w razie potrzeby – umożliwiamy kontakt z architektem wnętrz oraz z doradcą finansowym. Więcej na: www.lazurowa168.pl

COMMENTS

Leave a Comment