Jakie warunki musi spełniać mieszkanie, aby zostać apartamentem?

Różnica między apartamentem i mieszkaniem staje się coraz bardziej płynna. Wśród ogłoszeń na portalach branżowych, określenie apartament często używane jest w odniesieniu do nowego lub wyremontowanego mieszkania. Powszechnie przyjmuje się, że apartament w mieście musi mieć minimum 80 metrów kwadratowych i nie może być otwartym studiem. Nieco inaczej klasyfikujemy lokale położone w turystycznych miejscowościach. Apartamenty nad morzem zaczynają się od około 35 metrów. W przypadku tzw. drugiego domu i mieszkania wakacyjnego liczy się lokalizacja i prestiż kurortu, nie sam metraż. Szukając komfortowego apartamentu wakacyjnego, warto zwrócić uwagę na ofertę spółki PORT-KRYNICA, która rozpoczęła budowę kameralnego apartamentowca nad brzegiem Zalewu Wiślanego.

Apartament wakacyjny położony w świetnej lokalizacji

Szukając apartamentu inwestycyjnego w nadmorskim kurorcie, warto szukać wśród lokali z widokiem na wodę. Jeśli traktujemy zakup jako źródło dochodu pasywnego, będziemy mogli liczyć na wyższe od przeciętnej zyski. Turyści chętnie dopłacają za genialny widok z okien. Jednak dobra lokalizacja obiektu to nie tylko widok z okna. W cenie są apartamenty znajdujące się blisko mariny, przyciągające turystów o zasobnych portfelach. Nieco prestiżu tracą apartamenty w dużych kompleksach. Coraz więcej gości szuka większej prywatności i spokoju, którego nie znajdą w kompleksie mającym sto i więcej apartamentów. Z apartamentu położonego w lokalizacji premium musi być blisko do centrum miejscowości wakacyjnej i na plaże. W cenie jest bliskość rezerwatu przyrody i położenie blisko szlaków komunikacyjnych. Inwestycja PORT-KRYNICA spełnia wszystkie cechy apartamentu premium. To doskonała opcja na zainwestowanie kapitału i posiadanie własnego mieszkania nad Bałtykiem.

Nieruchomość klasy premium w budynku o podwyższonym standardzie

Budynek, w którym znajduje się apartament wakacyjny, musi odznaczać się estetyczną, elegancką elewacją. Dobrze, by był zaprojektowany przez uznanego architekta. Taki jest właśnie PORT-KRYNICA. To kameralny apartamentowiec, z dużymi oknami i przeszkloną klatką schodową. Jego estetyczna elewacja łączy jasne tynki i naturalne drewno. Budynek świetnie komponuje się z panoramą Zalewu Wiślanego i zieloną, spokojną okolicą.

Liczba pomieszczeń w nowoczesnym apartamencie wakacyjnym

Apartamentem nie jest kawalerka — wie o tym każdy, kto działa w branży nieruchomości. Nieruchomości mające jedną sypialnię, ze strefą dzienną w postaci salonu z aneksem kuchennym śmiało możemy nazwać apartamentem. W inwestycji PORT-KRYNICA dominują dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty, w które cieszą się największym zainteresowaniem turystów. W zależności od wybranego lokalu może w nim wypoczywać od 2 do 6 osób.

Pozostałe cechy apartamentu

Apartament to dostęp do usług premium. Jeśli kupujemy apartament wakacyjny pod inwestycję, warto zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia mu obsługi przez profesjonalnego operatora. Taka firma zajmie się rezerwacjami, promocją, sprzątaniem i przyjmowaniem gości. Dochód pasywny z najmu lokalu może płynąc do właściciela apartamentu bez jego bezpośredniego udziału w obsłudze turystów.

Wybierz apartament wakacyjny w prestiżowej inwestycji PORT-KRYNICA, zarabiaj na nim lub ciesz się udogodnieniami, jakie oferuje, zabierając najbliższych na długie wakacje nad polskim morzem.

Leave a Comment