Płyty wielkoformatowe Buszrem

Nawierzchniowe płyty wielkoformatowe to rozwiązanie polecane inwestorom szukającym elegancji i prostoty. Rozwiązanie to łączy estetykę z użytecznością i wszechstronnością zastosowań. 

Płyty tarasowe o dużych, niestandardowych rozmiarach coraz częściej przyciągają uwagę projektantów i klientów.  To chyba nie tylko aktualna moda, ale hołd złożony architekturze nawiązującej do modernizmu. Zastosowanie takich płyt przy aranżacji przestrzeni to dobry wybór.

Płyty wielkoformatowe – gdzie warto je stosować?

Płyty wielkoformatowe szczególnie polecane są na tarasy i ciągi piesze. Ich równie krawędzie sprawiają, że można je łączyć bezfazowo. Ciekąwą ofertę płyt wielkoformatowych prezentuje Buszrem proponując kolekcje SOCHO, 50² i Megaton.

Płyty SOCHO marki Buszrem powstają z betonu zbrojonego włóknem szklanym, dlatego dostępne są w wyjątkowo dużych rozmiarach: 100 x 100; 100 x 120 cm przy równoczesnej niewielkiej, bo 3 cm grubości.

Kolejnym produktem wartym uwagi są płyty 50², które powstały z myślą o rozległych posesjach oraz placach miejskich, na których odbywa się ruch pieszy lub wyłącznie samochodów osobowych. Swoim wyglądem znakomicie podkreślają nowoczesny charakter aranżacji posesji czy miejsc użyteczności publicznej. Równie dobrze sprawdzą się również w otoczeniu zabytków i obiektów sakralnych.

Megaton to płyty o zwiększonej wytrzymałości na obciążenia. Przede wszystkim polecane są do wykończenia przestrzeni publicznych, gdzie dopuszczalny jest ciężki ruch kołowy. Ich grubość wynosi 15 cm.

Jeśli chodzi o ich wygląd to nie odbiega on od tradycyjnych płyt tarasowych. Bezfazowy charakter płyt umożliwia ścisłe przyleganie elementów. W efekcie powstaje jednolita nawierzchnia o dobrej przyczepności.

Płyty wielkoformatowe 50² Buszrem
Płyty wielkoformatowe 50² Buszrem
Płyty wielkoformatowe Recli Buszrem
Płyty wielkoformatowe Recli Buszrem

COMMENTS

Leave a Comment