Meble, które są designerskie i ponadczasowe! Sprawdź, które warto kupić!

Urządzasz wnętrze i szukasz mebli, które są piękne, trwałe oraz ponadczasowe? Sprawdź, które meble nigdy nie stracą na wartości.

Jakie cechy posiadają najpopularniejsze meble designerskie? Zdecydowanie można do nich zaliczyć trwałość, najlepsze materiały z jakich zostały wykonane oraz ponadczasowy wygląd. Jesteś na etapie urządzania wnętrza i zastanawiasz się jakie meble wytrzymają lata i wciąż będą dobrze wyglądać? Sprawdź nasze propozycje.

Designerskie meble do salonu

Salon jest miejscem w którym codziennie spędzamy bardzo dużo czasu. Urządzamy ją przeważnie w stonowanych i bezpiecznych kolorach. Po pewnym czasie, kiedy kolory nam się znudzą, zaczynamy myśleć o zmianach. Czy warto od razu robić remont salonu? Zdecydowanie nie! Zacznij od małych zmian, jaką może być designerski mebel jako główny akcent wnętrza. Designerska sofa w energetycznym kolorze takim jak żółty, seledynowy czy czerwony ożywi każde wnętrze i tchnie w nią odrobinę życia. Kolor mebla można łatwo połączyć z innymi dodatkami typu świeczki, osłonki doniczek czy zasłony, aby tworzyły współgrającą całość. Gotowe – wnętrze odmienione!

Designerskie meble do sypialni

Mając na myśli designerskie meble do sypialni chcemy szczególnie uwzględnić łóżka, które są podstawą urządzonego wnętrza. W małych sypialniach najlepszym rozwiązaniem będą minimalistyczne łóżka w stylu skandynawskim. Lekkie, smukłe i zarazem bardzo wytrzymałe łóżko z wygodnym materacem to solidna podstawa naszego wypoczynku po całym dniu pracy. Do większych sypialni polecamy nowoczesne łóżko z tapicerowanym zagłówkiem oraz drewnianych nogach. Przytulny i zarazem designerski zagłówek umili wieczorne czytanie każdemu wielbicielowi lektur.

Designerskie meble do biura domowego

Domowe biuro to serce mieszkania lub domu dla wszystkich freelancerów oraz alternatywnych twórców. Designerskie meble pozwolą odkrywać nowe pokłady kreatywności. Pomocne w tym będzie designerskie biurko w stylu loftowym lub skandynawskim. Proste linie oraz minimalistyczny design pozwoli skupić się na pracy, bez zbędnego rozpraszania. Błyszczące powierzchnie biurka w kolorze białym sprawią, że nawet niewielkie pomieszczenie stanie się bardziej przestrzenne. Biuro nie może się obyć bez wygodnego krzesła lub fotela. Fotel również może być designerski – tapicerowany ekologiczną skórą, z głębokim i szerokim siedziskiem, na drewnianych nogach.

Leave a Comment