Deszczownia do wanny i kabiny prysznicowej – Jaskier marki Deante

Deszczownia do wanny bądź kabiny prysznicowej to rozwiązanie dla właścicieli małych łazienek, którzy muszą wybierać między montażem wanny i kabiny natryskowej. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, ale też niedostatki.

Ich funkcjonalność poprawić może deszczownia dedykowana wannom i kabinom – jeden z niewielu tego typu modeli dostępnych na polskim rynku.

Mała przestrzeń łazienkowa wymusza na nas kompromisy – montaż kabiny natryskowej sprawia, że zyskujemy wygodę, a także oszczędzamy cenne zasoby wody. Niestety tracimy dostęp do wygodnej wylewki, ułatwiającej szybkie napełnianie wiadra czy miski, bardzo przydatnej podczas domowych porządków. Z kolei wanna to rozwiązanie idealne dla rodzin z dziećmi, a także osób, które nie wyobrażają sobie życia bez kąpieli w pachnącej pianie. Jednakże zaaranżowanie w niej strefy prysznica, redukującej codzienne zużycie wody, wcale nie jest proste. Firma Deante przygotowała uniwersalny produkt, odpowiedni zarówno dla użytkowników kabin, jak i wanien.

Deszczownia do wanny i kabiny prysznicowejDeszczownia do wanny i kabiny – wyposażenie

Deszczownia Jaskier została wyposażona w baterię wannową z wygodną wylewką, górną głowicę i słuchawkę. Dzięki niej użytkownicy wanien mogą zrezygnować z montażu standardowego zestawu natryskowego na rzecz bardziej komfortowej deszczowni z górną głowicą. Zapewnia ona lekki masaż całego ciała, pozwalając pozbyć się napięć nagromadzonych podczas całego dnia.

Jaskier został wyposażony w wygodny system przełączania wypływu wody z poszczególnych źródeł. Dla porównania zestaw składający się ze standardowej baterii wannowej i deszczowni wymaga dwukrotnego przełączania funkcji – najpierw należy użyć divertera umieszczonego na baterii, a następnie divertera znajdującego się na deszczowni. Tymczasem przełącznik Jaskra, w postaci wygodnego pokrętła, pozwala płynnie uruchamiać wypływ wody z trzech źródeł – dolnej wylewki, słuchawki i górnej głowicy. Co więcej, głowicę deszczowni można regulować w zakresie od 110 do 120 cm, dostosowując ją do wzrostu użytkowników.

Deszczownia do wanny wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale też nowoczesnym wyglądem, wpisując się w najnowsze trendy. Subtelna bryła i obłe kształty sprawiają, że będzie się doskonale prezentować w minimalistycznych i skandynawskich wnętrzach. Produkt uzupełnia serię Jaskier, składającą się m.in. z baterii łazienkowych z charakterystyczną zwężaną dźwignią. Wysoką jakość użytych materiałów oraz niezawodność potwierdza 5-letnia gwarancja.

COMMENTS

Leave a Comment