Simon 10 gniazda do domu oraz do biura

Gniazda elektryczne to niezbędny element każdej instalacji. Gniazda pozwalają korzystać z prądu praktycznie w każdym miejscu. Obecnie gniazdka mogą być nie tylko niezwykle funkcjonalnym elementem, ale również będą świetnym detalem, który doskonale wkomponuje się we wnętrze. Simon 10 gniazda to właśnie produkty, które z łatwością udaje się dopasować do stylu mieszkania, ponieważ dają duże możliwości tworzenia aranżacji.

Simon 10 gniazda to niezliczone możliwości aranżacyjne

Simon to producent gniazd najwyższej klasy, dlatego produkty cechują się nowoczesnym designem, atrakcyjną kolorystyką, dużą wytrzymałością oraz niezawodnością. Gniazdka Simon 10 dostępne są również w wersji klasycznej, która świetnie sprawdzi się w domu, w mieszkaniu oraz w biurze. Gniazdka elektryczne warto dobierać do stylu, w którym zostało urządzone wnętrze.

Dobrym rozwiązaniem podczas wyboru gniazdek jest również zwrócenie uwagi na kolorystykę produktu. Simon 10 gniazda to artykuły dostępne w wielu kolorach, wśród nich znajdują się gniazdka białe, kremowe, grafitowe lub czarne, ale nie zabranie również gniazdek czerwonych.

Gniazdka Simon 10 do komputerów

Gniazda Simon 10 to również praktyczne i wytrzymałe rozwiązanie do biur. Gniazda w tych pomieszczeniach powinny dawać możliwość łatwego i bezpiecznego podłączenia się do sieci. Specjalne wtyczki z nieprzewodzącym prąd mostkiem zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, jakim jest tworzywo sztuczne. Gniazdka doskonale wpasowują się w infrastrukturę biura, ale warto w nie zainwestować również, jeśli tworzy się funkcjonalny i nowoczesny gabinet w domu.

Do wszystkich modułów Simon 10 gniazd wymagane są ramki, które inwestor może samodzielnie dobrać. Wybór jest szeroki, nawet w przypadku gniazd komputerowych. Montaż gniazdek jest prosty i daje możliwość uzyskania estetycznego wykończenia, ponieważ produkt znakomicie dolega do ściany. Sposób mocowania gniazd to wkręty oraz pazurki.

Gniazda modułowe Simon 10 – gdzie się sprawdzą?

Gniazda modułowe to idealne rozwiązanie w biurach, gdzie korzysta się z wielu urządzeń elektrycznych równocześnie. Gniazda Simon 10 można montować pionowo oraz poziomo, a osobno dobrane ramki sprawią, że instalacja będzie wyglądać estetycznie. Do gniazdek można dobrać odpowiednie uszczelki, dzięki temu zwiększa się wodoodporność instalacji. Ramki ze specjalnymi klapkami to rozwiązanie dedykowane do miejsc o podwyższonej wilgotności, np. do łazienek. Klapka chroni również gniazdo przed zapyleniem i zakurzeniem, co może być świetnym zabezpieczeniem w miejscach o dużym zanieczyszczeniu.

Leave a Comment