Nauka angielskiego z native speakerem – Najważniejsze benefity

O lekcjach z native speakerami wspomina się teraz dużo. Kursy realizowane przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym są szczególnie poszukiwane. Nauka angielskiego z nativem, pod okiem oddanego wykładowcy, może dostarczyć studentom niezwykłe korzyści. Oto najistotniejsze korzyści zajęć języka angielskiego z angielskim native speakerem.

Język angielski z nativem to lepszy wymowa

Dzisiaj niełatwo stwierdzić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Kiedy urzeka Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jak Twoim aspiracją jest szkolenie brytyjskiej wymowy, postaw na native speakerów pochodzących z UK.

 

Native speaker przekazuje interesującą wiedzę

Zajęcia  o tym co lubisz robić mogą być zdecydowanie krótszą, a dodatkowo bardziej fascynującą drogą do językowego rozwoju. Ponadto nauka języka staje się o wiele łatwiejsza, kiedy okazuje się, że Twój lektor jest ciekawym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych pasji.

 

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Kiedy kurs prowadzi lektor z polski, pokusa mówienia do niego w języku polskim jest częsta. Nauka angielskiego z nativem jest wyzwaniem i motywacją, co prędko zaczyna przynosić pozytywne efekty. Doświadczony native ma umiejętności, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

 

Kurs angielskiego z native speakerem to styczność z prawdziwym językiem

Im bardziej realny jest język, z jakim masz kontakt, tym szybciej osiągniesz swój cel. Zajęcia z native speakerem to rodzaj nauki, w której odtwarzasz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz na bieżąco poprawiać błędy.

 

Z native speakerem osiągasz pewność siebie w mówieniu

Ucząc się języka angielskiego przez zajęcia z native speakerem (np. podczas kursu angielskiego online w TalkBack) ciągle poprawiasz swój język. Rozmawiając z nativem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji rozmowy.

Leave a Comment