Jakie cechy ma idealne łóżko do hotelu?

Łóżka hotelowe powinny być wyjątkowo komfortowe. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie gości oraz na ostateczne obroty hotelu. Dlatego decydując się na wejście w przemysł hotelarski, tak bardzo istotne jest nawiązanie współpracy z idealnym producentem łóżek. Tylko najwyższej jakości produkty gwarantują pełny komfort dla gości oraz są wystarczająco wytrzymałe, by służyć przez długie lata. Jakie więc cechy powinno mieć idealne łóżko hotelowe?

Jest wykonane z najwyższej jakości materiałów

Dzięki zastosowaniu porządnych elementów przy produkcji ostateczna konstrukcja jest wytrzymała i może w doskonałej kondycji funkcjonować przez długie lata. Jest to szczególnie istotne w hotelach, gdzie łóżka są dość mocno eksploatowane. Zastosowanie przy obiciach porządnych materiałów o właściwościach hydrofobowych znacznie ułatwia sprzątanie zabrudzeń. Łatwość w czyszczeniu jest zdecydowanie kwestią, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze materiału obicia łóżka hotelowego. Wysoka jakość materiałów nie tylko przekłada się na trwałość mebla, ale także na ostateczne odczucia z użytkowania. Solidne zbicia drewnianych elementów i wysoka jakość tkanin przekłada się na komfort snu.

 

Materace wykonane w oparciu o najnowocześniejsze technologie

Rynek materacy jest ogromny. Nie ulega wątpliwości, że dobry materac zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i wpływa na wygodę. Źle dobrana powierzchnia do spania będzie sprawiała, że goście będą bardziej niezadowoleni. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu coraz częściej stosuje się łóżka kontynentalne. Są one od lat regularne stosowane w krajach Europy Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych. Ich wysoki wskaźnik komfortu wynika głównie z zastosowaniu specjalnych baz. Bazy to podstawy do łóżek hotelowych. Świetny polski producent – JMB Sp. z o.o. ma w swojej ofercie różnorodne rodzaje baz, by móc je dostosować do specyficznych potrzeb. Wszystkie są zaprojektowane w oparciu o najświeższe doniesienia naukowe w kontekście tworzenia komfortowych rozwiązań. Firmy z wieloletnim doświadczeniem, które przez cały okres działalności polepszają swoje produkty, są w stanie zaoferować najlepsze propozycje. Baza Simple jest uniwersalnym rozwiązaniem, który gwarantuje wygodny i zdrowy sen. Oferta JMB jest przepełniona także bazami do łóżek hotelowych o dodatkowych udogodnieniach, dla jeszcze większego komfortu. To świetne rozwiązanie dla najbardziej wymagających gości.

Może być wykonane na specjalne zamówienie

Łóżko do hotelu powinno być maksymanie dostosowane do specyfik danych pokoi. Wysokość materaca, nóżek, kolor obicia oraz rodzaj zagłówka. Wszystkie te elementy powinny być skrupulatnie zaplanowane. Firmy, które posiadają specjalną ofertę dla hoteli, zwykle wykonują ostateczny produkt na specjalne zamówienie. Wtedy można w pełni czerpać korzyści z doskonale dopasowanych łóżek hotelowych.

Leave a Comment