Dlaczego świece zapachowe Yankee Candle są tak wyjątkowe?

Yankee Candle to świece, które pokochał cały świat. Oprócz tego, że wyglądają wspaniale i mogą być ozdobą salonu pachną oszałamiająco.

Świece zapachowe od Yankee Candle są dostępne w 50 krajach na całym świecie i są najbardziej rozpoznawaną firmą produkującą świece. Posiadają ogromny wybór zapachów i każdy znajdzie wśród tego szerokiego asortymentu coś dla siebie. Oprócz świec można także znaleźć dyfuzory i woski tej firmy, które po rozpuszczeniu w specjalnych dozownikach nadają piękny zapach w każdym wnętrzu. Są łatwo dostępne, można je kupić stacjonarnie oraz online. Ich fenomen broni się zapachem i wyglądem.

Jakie cechy mają świece Yankee Candle?

Stworzone są z naturalnych i nietoksycznych materiałów, ich jakość jest bardzo wysoka. Nie posiadają ołowiu, który jest bardzo szkodliwy, nie mają też innych zanieczyszczeń. Świece zapachowe Yankee Candle posiadają w 100% bawełniany knot. Są bezpieczne dla zdrowia.

Czas palenia tych świec to nawet 150 godzin – dzięki temu są bardzo wydajne. Świeczki zapachowe Yankee Candle zawierają pięknie pachnące olejki eteryczne, a te są poddawane rygorystycznym normom bezpieczeństwa. Są także badane laboratoryjnie.

Jakie są świece Yankee Candle?

W ofercie jest ponad 150 zapachów i wciąż powstają nowe limitowane edycje. Dużą popularnością cieszą się sezonowe linie, które na przykład na święta Bożego Narodzenia pachną goździkami, pomarańczami i choinką. Oprócz tego każdego dnia można cieszyć się zapachami kwiatowymi lub owocowymi, a nawet aromatami świeżych przypraw. Pośród świec można znaleźć coś dla siebie lub na prezent dla najbliższej osoby. Zapachy Yankee Candle kojarzą się z naturalnymi aromatami, owoców, kwiatów, a nawet świątecznych potraw. Wprowadzają cudowny klimat w pomieszczeniach.

Dlaczego warto wybrać świece Yankee Candle?

Fenomen świec Yankee Candle polega na niesamowitym designie, można dobrać świecę do każdego stylu, a szklane słoiki pasują do każdego wnętrza, od stylu Glamour po Boho. Zapach świec jest długotrwały i działa na zmysły. Doskonale można się przy nich zrelaksować i poczuć spokój. Świece palą się niesamowicie długo, dlatego warto w nie zainwestować, są po prostu wydajne i mają wysoką jakość. Dla miłośników wosków firma także przygotowała szeroką gamę produktów. Dlatego każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Leave a Comment