Zmień aranżację łazienki – kilka prostych trików

Łazienka powinna być przede wszystkim praktyczna i komfortowa. Nie bez znaczenia pozostaje jednak jej wystrój. To właśnie on jest jednym z decydujących czynników o tym, czy będziemy czuli się w niej dobrze. Jeśli chcesz coś zmienić w aranżacji łazienki i nie chcesz tym samym nadszarpnąć kondycji portfela, skorzystaj z kilku naszych porad.

Aranżacja łazienki – postaw na ręczniki

Ręczniki są nie tylko praktyczne, ale stanowią doskonałe elementy dekoracyjne. Warto więc postawić na takie, które będą zarówno miękkie i chłonne, wykonane z dobrej jakości materiałów, jak i będą charakteryzowały się ciekawym designem.Ostatnio dużą popularnością cieszą się modele dekoracyjne, które są przyozdobione haftem, bogato zdobioną bordiurą, bądź też naszytą aplikacją. Wprowadzają one niemałe zamieszanie do wystroju naszej łazienki i nadają jej przy tym charakteru.

Ręczniki w aranżacji łazienki

Aranżacja łazienki – przyjemne dywaniki

Kąpiel w wannie z bąbelkami, bądź odżywczy prysznic sprzyjają relaksowi. Potem jednak przychodzi moment, kiedy wychodzimy z tej strefy przyjemności. Warto więc zadbać o to, aby dywaniki łazienkowe były miękkie, a przy tym ciekawie zaprojektowane. Ten na pozór błahy element wystroju, przez wielu bagatelizowany, może wprowadzić wiele do naszej łazienkowej aranżacji. Możesz postawić na modele o strukturalnym wzorze z geometrycznym tłoczeniem, bądź też z długim włosiem. Te ostatnie są wyjątkowo chłonne.

Aranżacja łazienki – zatroszcz się o detale

Dodatki w stylizacji naszej łazienki mają znaczenie. Podkreślają one nasz indywidualny styl, a przy tym wpływają na funkcjonalność wnętrza. Możemy wprowadzić więc nie tylko ładne pojemniki na mydło, półeczki czy kubki, ale także nieco zieleni. Bardzo ładnie prezentują się krzaczki lawendy, a także drzewka bonsai.

fot. Eurofirany

COMMENTS

Leave a Comment