Sufit modułowy – jaka jest jego cena?

Sufit modułowy cena to korzystna konstrukcja, która wpływa przede wszystkim na wystrój konkretnego miejsca. To właśnie dzięki temu można między innymi zupełnie odmienić każdy pokój. Ile jednak należy za niego zapłacić? Fachowcy odpowiadają.

Sufit modułowy cena – czym właściwie jest?

Sufit modułowy cena to nic innego jak platforma, która powieszana jest na określoną wysokość na suficie. Dzięki temu można natychmiast uzyskać efekt różnego sufitu nawet tam, gdzie uzyskanie poziomu mogłoby być bardzo trudne.

Sufity powieszane w Krakowie sprawdzają się również po to, aby zamontować w nich specjalne oświetlenie. Nie trzeba wtedy kuć w suficie tak, jak ma to miejsce bez wspomnianego sufitu. Dodatkowo może on również zupełnie zmienić wysokość pokoju.

Taki sufit modułowy łączy się ze sobą warstwą tynku. Dzięki temu żadna osoba nie może domyślić się, że jest to podwieszana konstrukcja. Doskonałe zamaskowanie działa głównie w starym budownictwie, w którym należy coś zrobić z nieestetycznym sufitem.

Sufit modułowy cena – ile wynosi?

Na cenę takiego sufitu modułowego składa się nie tylko sama część podwieszana, ale również stelaże oraz montaż. Jest to proces skomplikowany oraz wymagający zatrudnienia minimum dwóch fachowców.

Jednopoziomowy sufit modułowy to cena około 120 złotych za metr kwadratowy konstrukcji. Oznacza to, że przy chęci pokrycia całego sufitu w domu jednorodzinnym, należy przygotować się na koszt ponad 1000 złotych. Jest to jednak warte swojej ceny.

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że taki sufit jest przede wszystkim szybki w montowaniu. Wystarczy odpowiednia umiejętność w montowaniu stelaży oraz samego sufitu. Zdecydowanie można go zamontować nawet w przeciągu kilku dni.

Sufit modułowy to cena, która zaczyna się już od 120 złotych za metr kwadratowy konstrukcji. Nie jest to tak dużo, ponieważ moduł jest bardziej opłacalny, niż sama przebudowa sufitu, która może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Leave a Comment