Pomieszczenie z antresolą – jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Antresola to ciekawe rozwiązanie we wnętrzach, wbrew temu z czym nam się kojarzy tego typu rozwiązanie, jest nie tylko możliwe do zastosowania w bardzo dużych loftowych wnętrzach, ale także stosunkowo niewielkich mieszkaniach. Antresola to ciekawe wyjście kiedy brakuje nam miejsca i chcemy wykorzystać przestrzeń maksymalnie. Jak się ma umieszczenie antresoli do filtrowania powietrza?

VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza- wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca

Antresola to nierzadko rozwiązanie na brak miejsca , tym bardziej, że da się ją zamontować także w niewielkich mieszkaniach, nawet kawalerkach. Takie maksymalne wykorzystanie przestrzeni, pozwala na większą swobodę i ciekawą aranżację. Jeśli brakuje nam miejsca, a oczyszczacz powietrza to urządzenie, które traktujemy jako inwestycję w dobre samopoczucie i zdrowie, warto postawić na oczyszczacz Vestfrost. Duńska marka od 2021 roku gości także w branży oczyszczaczy powietrza. Wydawać by się mogło, że jak na nowicjusza, raczej jej nie zwojuje, jednak Vestfrost pozytywnie zaskoczył nie tylko w kwestii skuteczności, ale także ceny.

VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza- kompaktowy i funkcjonalny

Małe mieszkanie i antresola to nie przeszkoda, dla oczyszczacza powietrza, a kompaktowe urządzenie, nie musi oznaczać niskiej skuteczności. Dobry przykład sprzętu, który nie zajmie dużo miejsca, a będzie skutecznie filtrować powietrze w danym pomieszczeniu jest oczyszczacz Vestfrost- VESTFROST VP-A1M30WH.

Jakie są jego najważniejsze cechy?

  1. Wieloetapowa filtracja- dzięki filtrom wstępnemu, węglowemu, HEPA, a także lampie UV-C LED oraz generatorowi jonów jest skuteczny i bezpieczny. Eliminuje z powietrza między innymi pyły zawieszone, alergeny, kurz, wirusy i bakterie.

  2. Cicha praca- VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza może pracować nawet bardzo cicho, dzięki specjalnemu trybowi, co sprawia, że można go umieścić w pokoju dziecka, sypialni, czy pokoju z antresolą, na której mieści się łóżko.

  3. Sterowanie przy pomocy aplikacji mobilnej- prosta obsługa urządzenia w przypadku oczyszczaczy Vestfrost została jeszcze bardziej uproszczona, specjalna aplikacji mobilna Tuya pozwala na sterowanie urządzeniem przy pomocy telefonu.

  4. Bezobsługowa praca- VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza z jonizatorem nie wymaga dużego zaangażowania od użytkownika, poza czyszczeniem filtrów, oczyszczacz jest w stanie pracować samodzielnie.

Oczyszczacz Vestfrost- dobry wybór do pomieszczeń z antresolą

Oczyszczacze marki Vestfrost idealnie łączą dobrą jakość z atrakcyjną ceną. Na tle konkurencji wyróżnia je także ciekawy nowoczesny wygląd, dzięki czemu doskonale dopasujemy je do niemal każdego wnętrza, także tego z antresolą. Najmniejszy model od Vestfrost, jest także jednym z tańszych urządzeń z takimi parametrami. Nadający się do przestrzeni nieprzekraczającej 42 m2, oczyszczacz Vestfrost kupimy w profesjonalnym sklepie za ok. 1099 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Leave a Comment