Jak wyglądają lodówki french door?

Wybierając nową lodówkę, zapewne zwracamy uwagę na kilka szczególnych czynników. Będą to zarówno parametry urządzenia, jak i jego wygląd. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać model duży, mały, wolnostojący czy zabudowany, albo ten składający się z wielu drzwi. Czy wiesz jednak, do której kategorii wpisują się lodówki french door? Podpowiadamy!

Lodówki french door – co się kryje pod tą nazwą?

Okazuje się, że lodówki french door wciąż są nieznane wielu osobom. Tymczasem tym określeniem opisujemy urządzenia wyposażone w podwójne drzwi i przykładowo jedną lub dwie szuflady. Górna część sprzętu odpowiada za chłodzenie, natomiast dolna za mrożenie.

Takie lodówki mają większe gabaryty, dlatego warto upewnić się, czy ich wymiary są odpowiednie dla naszej kuchni. U kogo doskonale sprawdzają się warianty french door? Na pewno takie lodówki docenią osoby, które ucieszy możliwość przechowywania dużej liczby produktów oraz mrożenia dań. Dostęp do konkretnych komór nie jest w żaden sposób utrudniony.

Lodówka french door srebrna czy grafitowa?

Podczas wyboru idealnej lodówki warto zwrócić uwagę również na jej wygląd. Dobrze, aby wpisywała się jak najlepiej w styl urządzanego wnętrza. Dlatego do wyboru mamy tutaj aż dwa warianty kolorystyczne. To pozwala nam na znalezienie takiego rozwiązania, jakie będzie dla nas odpowiednie. Pamiętajmy, aby kolor lodówki dopasowany był do innych urządzeń znajdujących się w kuchni.

Lodówki french door Samsung – czym kierować się podczas wyboru?

Twoim marzeniem jest nowoczesna lodówka typu french door? Koniecznie sprawdź ofertę marki Samsung! Znajdziesz tutaj wiele modeli tych urządzeń, dzięki czemu z łatwością odszukasz ten wariant, który będzie pasował do potrzeb Twoich oraz pozostałych domowników.

Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Wspomniany wcześniej wygląd lodówki to jedno, ale jeszcze ważniejsze są jej parametry. Dużą popularnością cieszą się modele z technologią No Frost. Jest ona odpowiedzialna za cyrkulację powietrza w komorach, utrzymywanie odpowiedniego poziomu temperatury oraz wilgoci. Dzięki temu we wnętrzu lodówki nie tworzy się szron czy lód.

Zaskakująca jest również możliwość sterowania urządzeniem z poziomu SmartThings*. To aplikacja na smartfona, z pomocą której użytkownik może nawet na jej podstawie obliczać na bieżąco koszty przez monitorowanie zużycie energii.

Lodówka french door z kostkarką? Tak! To świetny wybór, jeżeli chętnie korzystamy ze świeżego lodu i dodajemy go do napojów. A co z energooszczędnością? Tryb AI Energy Mode dostępny w wybranych urządzeniach Samsung pozwala zoptymalizować pracę w taki sposób, aby zużywać do 15% mniej energii. Jakie ma to przełożenie na dalsze działanie urządzenia i oszczędzanie? To tak jakby Twoja lodówka przez 7 tygodni w roku nie zużywała energii**!

* Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju.

** Rok składa się z 52 tygodni, z czego 7 tygodni stanowi około 15%, co odpowiada mniejszemu zużyciu energii nawet o 15% w skali roku dzięki SmartThings. Optymalizacja ta bazuje na wzorcach takich jak częstotliwość otwierania drzwi, szybkości pracy kompresora oraz częstotliwości cyklu rozmrażania) i może się różnić w zależności od sposobu korzystania.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Leave a Comment