Jak stworzyć wyjątkowe Święta Wielkanocne?

Święta Wielkanocne to wyjątkowo magiczny czas w roku, spędzony z rodziną i najbliższymi naszemu sercu osobami. Każda gospodyni pragnie, by Wielkanoc, a zwłaszcza uroczyste śniadanie czy świąteczny obiad, zostały zapamiętane jako wyjątkowy moment. W tym celu warto zadbać o wygląd świątecznego stołu. Jednym z najważniejszych elementów jest zastawa stołowa, dzięki której unikalny charakter uroczystości zostanie  podkreślony. Jak stworzyć wyjatkowe aranżację świąteczne? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Porcelana – podaruj sobie odrobinę luksusu

Z całą pewnością Święta Wielkanocne zaliczyć można do chwil o podniosłym charakterze, które wymagają odpowiedniej celebracji. W tym celu zastawa porcelanowa spisze się po prostu doskonale. Na rynku dostępny jest szeroki asortyment produktów. Jak zatem wybrać najlepszą? Przede wszystkim warto postawić na marki o ugruntowanej pozycji, które mogą poszczycić się bogatym doświadczeniem oraz zadowoleniem dotychczasowych użytkowników. Jedną z najbardziej cenionych jest porcelana Ćmielów. Jej znane kolejce takie jak: peony z motywem kwiatowym, klasyczne rococo czy fantazyjne macchiato, zachwyca precyzją i jakością wykonania.

Porcelana Karolina z Jaworzyny Śląskiej to marka z ponad 160-letnią tradycją. Jej wyroby goszczą na polskich stołach od wielu długich lat, a rozwój firmy i pójście z duchem czasu sprawiają, że po dziś dzień spotkać można ją na najbardziej nowoczesnych stołach Wielkanocnych. Kolekcje porcelany od marki Karolina to połączenie ponadczasowej klasy oraz nowoczesnego designu. Zachwyca najbardziej wymagających użytkowników, a dzięki niej świąteczny stół będzie wyglądał jak zdjęcia rodem z pierwszych stron popularnych gazet.

Klasyka, królowa i niezwykle popularna porcelana Chodzież to wersja dla miłośników klasyki i tradycji. Najwyższa jakość wykonania, szeroki asortyment oraz atrakcyjna cena – to wszystko sprawia, że firma Chodzież od wielu długich lat plasuje się na pozycji jednego z liderów rynku porcelanowego. Jeśli nasza zastawa porcelanowa ma być skromna, a zarazem ekskluzywna, ten wybór będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę!.

Liczy się każdy detal – wybierz odpowiedni komplet sztućców.

By nasza Wielkanocna zastawa stołowa prezentowała się wyjątkowo korzystnie, prócz najlepszej jakościwo porcelany musi być uzupełniona o perfekcyjne dopasowanie sztućce. W akompaniamencie wielkanocnych króliczków, baranków czy przebiśniegów, stworzymy wyjątkowo piękną i ciekawą aranżację, która zapadnie w pamięci naszych domowników oraz przybyłych gości na długi czas.

Jakie zatem wybrać sztućce, by nie odbiegały one jakością oraz wizerunkiem od naszej idealnej zastawy porcelanowej? Pierwszą propozycją są sztućce Amefa. Są to nowoczesne zestawy sztućców o prostej formie, które z całą pewnością będą mogły zostać wykorzystane także do wielu innych okazji. Doskonale się prezentują, a co najważniejsze, są solidnie wykonane i odpowiednio wyprofilowane. Spożywanie posiłków przy ich użyciu jest czystą przyjemnością. Widelczyk do ciasta, łyżeczka do kawy, widelec, nóż czy łyżka stołowa to akcesoria powszechnego użycia, które rzucają się w oczy na tzw. pierwszy plan. Ważne więc, by prezentowały się wyjątkowo korzystnie.

Sztućce Eternum to ekskluzywna linia, która perfekcyjne koresponduje z charakterem najbardziej luksusowej i pokaźnej zastawy stołowej. Belgijska marka Eternum zachwyca jakością wykonania, przez co wybierana jest do najbardziej prestiżowych restauracji świata. Już na pierwszy rzut oka widać, jak solidne i dobre gatunkowo są oferowane produkty. Sztućce Eternum to także doskonały design – przy ich projekcie brali udział światowej sławy projektanci, m.in.: Pierre Collard czy Louise Charlier. Nic więc dziwnego, że taki komplet sztućców użyty przy Wielkanocnym śniadaniu czy objedzie, będzie niezwykle luksusowym rozwiązaniem.

Zadbaj o każdy szczegół, by święta Wielkanocne były idealnie zorganizowane, a Ty dumna z ich przebiegu i końcowego wyglądu. Do dzieła!.

Leave a Comment