Mieszkania w Smolcu

Mieszkania w Smolcu

Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych, bardziej strategicznych decyzji, jakie są podejmowane przez ludzi. Wymaga na pewno bardzo szczegółowej analizy, bardzo głębokich przemyśleń. Zakup mieszkania to szereg decyzji, aczkolwiek wiele osób mimo wszystko nie dokonuje takich wyborów, z których potem jest w pełni zadowolonych. Jako HLM Deweloper, stykamy się z wieloma klientami, z wieloma wyborami, z wieloma dylematami klientów. Chcąc wyjść im na przeciw, stworzyliśmy inwestycję mieszkaniową o nazwie Przyjazny Smolec.

Czytaj dalej

Jakie warunki musi spełniać mieszkanie, aby zostać apartamentem?

Jakie warunki musi spełniać mieszkanie, aby zostać apartamentem?

Różnica między apartamentem i mieszkaniem staje się coraz bardziej płynna. Wśród ogłoszeń na portalach branżowych, określenie apartament często używane jest w odniesieniu do nowego lub wyremontowanego mieszkania. Powszechnie przyjmuje się, że apartament w mieście musi mieć minimum 80 metrów kwadratowych i nie może być otwartym studiem. Nieco inaczej klasyfikujemy lokale położone w turystycznych miejscowościach. Apartamenty nad morzem zaczynają się od około 35 metrów. W przypadku tzw. drugiego domu i mieszkania wakacyjnego liczy się lokalizacja i…

Czytaj dalej

Dlaczego warto zamieszkać w domu energooszczędnym?

Dlaczego warto zamieszkać  w domu energooszczędnym?

Rozwiązań pozwalających na oszczędności szukamy od zawsze, a obecnie coraz większy nacisk kładziemy również na ochronę środowiska. Z tego względu można zaobserwować rosnący trend dotyczący budownictwa energooszczędnego. Co wpływa na tak duże zainteresowanie domami energooszczędnymi i dlaczego warto zamieszkać w jednym z nich?

Czytaj dalej
1 2