Mieszkania w Smolcu

Mieszkania w Smolcu

Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych, bardziej strategicznych decyzji, jakie są podejmowane przez ludzi. Wymaga na pewno bardzo szczegółowej analizy, bardzo głębokich przemyśleń. Zakup mieszkania to szereg decyzji, aczkolwiek wiele osób mimo wszystko nie dokonuje takich wyborów, z których potem jest w pełni zadowolonych. Jako HLM Deweloper, stykamy się z wieloma klientami, z wieloma wyborami, z wieloma dylematami klientów. Chcąc wyjść im na przeciw, stworzyliśmy inwestycję mieszkaniową o nazwie Przyjazny Smolec.

Czytaj dalej

Jakie warunki musi spełniać mieszkanie, aby zostać apartamentem?

Jakie warunki musi spełniać mieszkanie, aby zostać apartamentem?

Różnica między apartamentem i mieszkaniem staje się coraz bardziej płynna. Wśród ogłoszeń na portalach branżowych, określenie apartament często używane jest w odniesieniu do nowego lub wyremontowanego mieszkania. Powszechnie przyjmuje się, że apartament w mieście musi mieć minimum 80 metrów kwadratowych i nie może być otwartym studiem. Nieco inaczej klasyfikujemy lokale położone w turystycznych miejscowościach. Apartamenty nad morzem zaczynają się od około 35 metrów. W przypadku tzw. drugiego domu i mieszkania wakacyjnego liczy się lokalizacja i…

Czytaj dalej

Mieszkanie na parterze czy na piętrze – sprawdź, co lepiej wybrać

Mieszkanie na parterze czy na piętrze – sprawdź, co lepiej wybrać

Decydując się na zakup własnego „M”, często odruchowo odrzucamy oferty mieszkań znajdujących się na parterze. Wciąż spotykamy się bowiem z przekonaniem, że takie lokale nie gwarantują bezpieczeństwa, prywatności ani ładnego widoku. Czy taka opinia jest uzasadniona? Czy mieszkanie na parterze może być równie atrakcyjne, co lokale na wyższych kondygnacjach?

Czytaj dalej
1 2