Meble, które są designerskie i ponadczasowe! Sprawdź, które warto kupić!

Urządzasz wnętrze i szukasz mebli, które są piękne, trwałe oraz ponadczasowe? Sprawdź, które meble nigdy nie stracą na wartości.

Jakie cechy posiadają najpopularniejsze meble designerskie? Zdecydowanie można do nich zaliczyć trwałość, najlepsze materiały z jakich zostały wykonane oraz ponadczasowy wygląd. Jesteś na etapie urządzania wnętrza i zastanawiasz się jakie meble wytrzymają lata i wciąż będą dobrze wyglądać? Sprawdź nasze propozycje.

Designerskie meble do salonu

Salon jest miejscem w którym codziennie spędzamy bardzo dużo czasu. Urządzamy ją przeważnie w stonowanych i bezpiecznych kolorach. Po pewnym czasie, kiedy kolory nam się znudzą, zaczynamy myśleć o zmianach. Czy warto od razu robić remont salonu? Zdecydowanie nie! Zacznij od małych zmian, jaką może być designerski mebel jako główny akcent wnętrza. Designerska sofa w energetycznym kolorze takim jak żółty, seledynowy czy czerwony ożywi każde wnętrze i tchnie w nią odrobinę życia. Kolor mebla można łatwo połączyć z innymi dodatkami typu świeczki, osłonki doniczek czy zasłony, aby tworzyły współgrającą całość. Gotowe – wnętrze odmienione!

Designerskie meble do sypialni

Mając na myśli designerskie meble do sypialni chcemy szczególnie uwzględnić łóżka, które są podstawą urządzonego wnętrza. W małych sypialniach najlepszym rozwiązaniem będą minimalistyczne łóżka w stylu skandynawskim. Lekkie, smukłe i zarazem bardzo wytrzymałe łóżko z wygodnym materacem to solidna podstawa naszego wypoczynku po całym dniu pracy. Do większych sypialni polecamy nowoczesne łóżko z tapicerowanym zagłówkiem oraz drewnianych nogach. Przytulny i zarazem designerski zagłówek umili wieczorne czytanie każdemu wielbicielowi lektur.

POLECAMY:   Łazienki w stylu włoskim – zobacz, jak są urządzane!

Designerskie meble do biura domowego

Domowe biuro to serce mieszkania lub domu dla wszystkich freelancerów oraz alternatywnych twórców. Designerskie meble pozwolą odkrywać nowe pokłady kreatywności. Pomocne w tym będzie designerskie biurko w stylu loftowym lub skandynawskim. Proste linie oraz minimalistyczny design pozwoli skupić się na pracy, bez zbędnego rozpraszania. Błyszczące powierzchnie biurka w kolorze białym sprawią, że nawet niewielkie pomieszczenie stanie się bardziej przestrzenne. Biuro nie może się obyć bez wygodnego krzesła lub fotela. Fotel również może być designerski – tapicerowany ekologiczną skórą, z głębokim i szerokim siedziskiem, na drewnianych nogach.

Leave a Comment